טיפים לאפיון פרגולות אלומיניום בחצרות הבתים

אחד מפתרונות ההצללה היותר מבוקשים בקרב בתי אב הוא פרגולת האלומיניום. יצרנים ויבואנים מכל קצוות הקשת מציעים לקהל הישראלי לרכוש את פרגולת החלומות המתכתית, ואפילו מציעים אלטרנטיבות לצבע האפור הקודר בדמות צבעי עץ ולבן. כשהתחרות כה גדולה בענף, קיימים הבדלי איכות; על חלק מהפרמטרים בפרגולות שלכם מאד לא מומלץ להתפשר. בשל כך, הכנו לכם מקבץ טיפים שממפה בדיוק למה אתם צריכים לשים לב לפני שאתם קונים ובכך לוודא שבחרתם בפתרון הצללה בטיחותי ואמין.

טיפ מס' 1: ודאו מול המוכרים מה תהיה שיטת הטמעת הפרגולה באדמה

חיבור של 4 מוטות אלומיניום לאדה באמצעות חפירה והידוק זו לא פעולה מספקת, ובחלק גדול מהמקרים אפילו פעולה מסוכנת. זה מזמין מעידה של הפרגולה ואפילו התמוטטות. הטמעה נכונה באדמה קיימת אך ורק כאשר העמודים מחוברים למסגרת ברזל חזקה ומגולוונת (אלחלד) אשר מוטמעת באדמה ממש כמו יסודות של בניין. זו הדרך היחידה בה המוטות של הפרגולה שלכם יספקו עמידות ועוצמה גם בתנאי מזג אוויר קשים.

טיפ מס' 2: בררו כיצד העמודים יחוברו לגג הפרגולה

החיבור לגג הפרגולה חייב להתבצע באמצעות ברזלים: זיזם מברזל ואפילו מסגרת-גג מברזל, הכל בעיבוד אלחלד מגולוון כמובן. רק כך אתם תוודאו שההתקן שלכם נשמר ללא חלודה למשך הרבה מאד שנים והוא גם מחובר תוך שמירה על תנאי עמידות מקסימליים.

טיפ מס' 3: ודאו כי הגג הוא גג עם רפפות מתכווננות

רפפות מתכווננות הן תריסים שניתן לפתוח ולסגור באמצעות שלט רחוק חשמלי. כאשר זו הפרגולה שלכם אתם יכולים לווסת את אור השמש כאמצעי תאורה וקריאה ממש כמו אור מלאכותי. יודגש כי רק גג חשמלי יתרום לכך שתבצעו פעולה זו ללא מאמץ, תוך שימוש באמצעי אלקטרוני בלבד.

טיפ מס' 4: עיצוב חופשי של הפרגולה – יתרון

בחנויות בהן מציעים לכם לשנות את גוון האלומיניום לצביעה בהתאמה אישית אתם נהנים מהאפשרות שגם תעמוד בחצרכם פרגולה איכותית, והיא גם תתאים לעיצוב המקומי. כיום, ניתן לגבש פרגולות אלומיניום לצביעה לבנה, כסופה, עץ, וכל גוון אחר שקשור לעיצוב הביתי. בואו לעצב לעצמכם פרגולות אלומיניום מן החלומות ולייחד את עיצוב החצר באמצעותן!
 
עשוי לעניין אתכם גם: גזיבו